НОВИНИ

"Батьківщина" і "Свобода" домовилися про співпрацю у другому турі місцевих виборів

Також ідеться про консолідацію дій в місцевих радах нового скликання.

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" і "Свобода" прийняли рішення про взаємну підтримку кандидатів у другому турі виборів міських голів і про консолідацію дій в місцевих радах нового скликання. Про це йдеться у заяві політичних сил.

"Напередодні другої річниці Революції Гідності політичні партії ВО "Батьківщина"та ВО "Свобода", які стояли пліч-о-пліч на Майдані, захищаючи європейський вибір українського народу, прийняли рішення про взаємну підтримку кандидатів у другому турі виборів міських голів і про консолідацію дій в місцевих радах нового скликання. Ми об'єднуємо свої зусилля в місцевих радах навколо спільних принципів, основні з яких -. соборність і неподільність України, впровадження реальних реформ, боротьба з корупцією, продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, захист добровільного та волонтерського руху, зниження тарифів ЖКГ і підвищення соціальних стандартів", - йдеться в заяві.

Дивіться також: Оприлюднені зведені результати партій на місцевих виборах по регіонах – інфографіка

"Батьківщина" і "Свобода" закликають також інші політичні сили підтримати кандидатів на посади міських голів від демократичного табору і взяти участь у спільній роботі в місцевих радах "заради досягнення ідеалів Майдану і розвитку європейської України".

Нагадаємо, другий тур виборів міських голів в Україні відбудеться 15 листопада.