НОВИНИ

У мережу виклали відео з пересуванням "беркутівця" Аброськіна під час розстрілів Євромайдану

На відео нараховується щонайменше 10 пострілів, які він здійснив у бік майданівців.

У мережу виклали унікальне відео із пересуванням «беркутівця» Павла Аброськіна під час розстрілів Євромайдану 20 лютого 2014 року. Про це повідомив Євромайдан SOS.

Talionis Group виклали у мережу Інтернет нове відео, тривалістю близько 10 хвилин. Синхронізація різних цифрових матеріалів дала змогу зафіксувати пересування колишнього бійця спецпідрозділу “Беркут” Павла Аброськіна, який разом із Сергієм Зінченком обвинувачується в розстрілі 39 беззбройних учасників протесту.

На відео відстежується шлях Павла Аброськіна 20 лютого 2014 року, починаючи від 09:08 (відбиття «першого прориву» майданівців) до 09:24 (переходу роти спецпризначення «Беркуту» від Жовтневого палацу, вверх по Інститутській, до «сніжної барикади» - барикади з мішків, поруч біля входу в ст.м. «Хрещатик»). На відео пораховані постріли, які він здійснив. Постріли враховували тільки у випадку, якщо вони потрапили в об’єктиви камер та їх можна було точно ідентифікувати. Всього на відео нараховується 10 таких пострілів.

На відео Павло Аброськін відстежений у вигляді виділення жовтим квадратом. Коли беркутівець зникає з камер, шлях продовжується просто на карті, - до точки, де він з’явиться на наступній камері.

Для наочності на відео присутня сервісна інформація – точний час (верхній правий кут), підрахунок пострілів (нижній лівий кут), джерело відео чи фото (зверху, по центру). У випадку суміщених відео – зазначається тільки головне, провідне джерело.

Зазначимо, дві відео-аналітичні робити від Talionis Group вже долучені до матеріалів судового розгляду. Це “Висота «Жовтневий»” і “47/20.02”, які розміщені на каналі групи Talionis Group у YouTube. 

Як повідомлялося, 15 липня «беркутівцям» Зінченку та Аброськіну зачитали обвинувальний акт. Святошинський райсуд Києва продовжив до 22 листопада термін утримання під вартою екс-бійців «Беркуту» Сергія Зінченка й Павла Аброськіна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.