НОВИНИ

У Раді зареєстрували постанову про зняття недоторканності з Тетерука

В іншому проекті постанови нардепа з "Народного фронту" закликали добровільно скласти мандат.

У парламенті зареєстрували два проекти постанов стосовно інциденту, який стався між нардепами Андрієм Тетеруком з "Народного фронту" та Олександрою Кужель з "Батьківщини". Відповідні оголошення про проекти №3417 та №3418 розмістили на вебсайті ВР.

За словами однієї з авторів проекту №3417 «Про звернення Верховної Ради України до народного депутата України Тетерука Андрія Анатолійовича про добровільне складення депутатських повноважень» Ольги Червакової, у постанові йдеться про заклик до Тетерука залишити склад Ради.

«Ми закликаємо депутата Тетерука, який вдався до неприпустимої поведінки, добровільно скласти депутатські повноваження за дії, які несумісні зі статусом народного депутата, за грубе порушення депутатської етики», – зазначила вона.

За словами Червакової, у другому проекті постанови – йдеться про зняття депутатської недоторканності з депутата Тетерука для того, щоб могло відбутися всебічне розслідування «абсолютно беземоційно і щоб правоохоронні органи дали свою оцінку тому, що відбулося».

Авторами двох проектів стали нардепи Олена Кондратюк, Альона Шкрум (обидві – «Батьківщина»), Ольга Червакова, Марія Іонова, Ірина Геращенко, Іванна Климпуш-Цинцадзе (усі – БПП).

Нагадаємо, ввечері 5 листопада засідання Ради закрили, перенісши розгляд важливих законів на 10 листопада. Після цього між депутатами виникла сутичка, яка, за свідченням прес-служби ВО "Батьківщина", для Кужельзакінчилася струсом мозку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.