НОВИНИ

ЦВК сформувала новий склад міських виборчих комісій у Маріуполі та Красноармійську

Також було зареєстровано 25 міжнародних спостерігачів.

Центральна виборча комісія сформувала нові склади Красноармійської і Маріупольської міських виборчих комісій, а також зареєструвала 25 міжнародних офіційних спостерігачів. Про це повідомили в прес-службі ЦВК.

Згідно з повідомленням, було проведено жеребкування щодо включення кандидатур до складу Червоноармійської та Маріупольської міських виборчих комісій.

Жеребкуванням було визначено, що до складу входитимуть, окрім представників місцевих організацій політичних партій, про створення фракцій яких було оголошено на першій сесії Верховної Ради VIII скликання, які включаються до складу зазначених комісій обов'язково, також представники зареєстрованих у відповідній адміністративно-територіальній одиниці місцевих організацій політичних партій.

Читайте також: У ЦВК розповіли, скільки грошей потрібно на проведення виборів у Маріуполі та Красноармійську

Нагадаємо, перед виборами у Маріуполі виявили браковані бюлетені без однієї з партій. Після цьго Маріупольська територіальна виборча комісія в будівлі друкарні «Приазовського робочого» (газета належить Ринату Ахметову) підписала акт про те, що вона не може прийняти бюлетені, надруковані у ній. Уранці 25 жовтня у Маріуполі жодна дільнична виборча комісія не розпочала роботу. У зв'язку з цим ЦВК поскаржилася в Генпрокуратуру через бездіяльність Маріупольського виборчкому. МВС почало розслідування.

Крім того, МВС відкрило кримінальне провадження через зрив виборів у Красноармійську.

Зазначимо, президент запропонував народним депутатам внести зміни до виборчого законодавства, що дозволяють провести місцеві вибори там, де вони не відбулися 25 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.