НОВИНИ

У ЦВК розповіли, скільки грошей потрібно на проведення виборів у Маріуполі та Красноармійську

Ідеться про оплату праці міськвиборчкомів.

На проведення місцевих виборів у Маріуполі і Красноармійську Донецької області знадобиться близько 5 млн грн. Про це заявив голова ЦВК Михайло Охендовський.

"Що стосується видатків, які можуть бути потрібними для проведення голосування у Красноармійську та Маріуполі, ми їх оцінюємо орієнтовно в суму близьку 5 мільйонів", - сказав Охендовський.

Він наголосив, що ЦВК збирається звернутися до Кабміну щодо оплати праці членів Маріупольської та Красноармійської міськвиборчкомів.

"ЦВК сьогодні планує звернутися до Кабміну задля вирішення питання про можливості, або неможливості оплати праці тих членів виборчих комісій, які працювали в Маріуполі і Красноармійську, де голосування не відбулося. Законом подібна аномальна ситуація не врегульована, тому ми звертатимемося до уряду, щоб вирішити відповідне питання",- сказав голова ЦВК.

Читайте також: ЦВК звернулася до ВР з пропозицією щодо дати виборів у Маріуполі та Красноармійську

Нагадаємо, перед виборами у Маріуполі виявили браковані бюлетені без однієї з партій. Після цьго Маріупольська територіальна виборча комісія в будівлі друкарні «Приазовського робочого» (газета належить Ринату Ахметову) підписала акт про те, що вона не може прийняти бюлетені, надруковані у ній. Уранці 25 жовтня у Маріуполі жодна дільнична виборча комісія не розпочала роботу. У зв'язку з цим ЦВК поскаржилася в Генпрокуратуру через бездіяльність Маріупольського виборчкому. МВС почало розслідування.

Крім того, МВС відкрило кримінальне провадження через зрив виборів у Красноармійську.

Зазначимо, президент запропонував народним депутатам внести зміни до виборчого законодавства, що дозволяють провести місцеві вибори там, де вони не відбулися 25 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.