НОВИНИ

Апеляційний суд Київщини скасував виправдувальний вирок екс-ректору Мельнику

Справу повернули до суду з вимогою призначення нового складу суддів.

Апеляційний суд Київської області визнав неправомірним зняття обвинувачень з екс-ректора Податкової академії в Ірпіні Петра Мельника. Повідомлення про таке рішення розміщене на веб-сайті суду.

Справу повернено на розгляд Ірпінського міськсуду Київщини.

«Заслухавши доповідь головуючого судді, доводи прокурора, який підтримав апеляційну скаргу, заперечення захисників, та пояснення виправданого Мельника П.В., колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Апеляційного суду Київської області ухвалила: вирок скасувати, призначити новий судовий розгляд зі стадії підготовчого судового засідання, в іншому складі суду», – йдеться у тексті.

Як повідомлялося, Ірпінський міський суд виправдав колишнього ректора Національного університету державної податкової служби Петра Мельника, якого підозрювали у хабарництві. ГПУ оскаржила таке рішення та висунула Мельнику нову підозру.

Справу про отримання Мельником "неправомірної вигоди" під час зарахування до академії двох абітурієнтів передали до суду у червні 2014 року.

Як відомо, Мельника затримали 27 липня 2013 року під час отримання хабара сумою 120 тис. грн та обрали запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, з-під якого він утік.

1 квітня 2014 року міністр внутрішніх справ Арсен Аваков оголосив, що Мельника знову затримали. Суд обрав запобіжний захід у вигляді арешту з вимогою 22,8 млн гривень застави, але потім скоротив розмір до 609 тис. гривень.

12 травня 2014 року Мельник вніс заставу та вийшов із СІЗО.

Нагадаємо, що паралельно Мельник судиться за поновлення його на посаді ректора, аргументуючи це тим, що написав заяву про звільнення під тиском.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.