НОВИНИ

У Мінінфраструктури роз'яснили процедуру відновлення обов'язкових техоглядів авто

У міністерстві наголосили, що перевірки більше не здійснюватимуть через систему ДАІ та МРЕВ.

Міністерство інфраструктури пояснило, яким чином відбуватимуться обов'язкові технічні огляди автомобілів на виконання норм Угоди про асоціацію України та ЄС. Роз'яснення оприлюднили у прес-службі міністерства.

У прес-службі пояснили, що техогляди через систему МРЕВ та ДАІ не відновлять.

«З моменту прийняття розробленого Мінінфраструктури законопроекту нововведення будуть вступати в силу поступово, протягом 2015-2022 років», – зазначили у тексті.

Передусім, запропоновано застосувати нові норми до комерційних транспортних засобів, які здійснюють перевезення вантажів та пасажирів.

«Згідно з документом, перевірки виконуватимуть спеціально підготовлені експерти на пунктах технічного контролю, якими можуть бути звичні українцям станції технічного сервісу (СТО)», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що легкові автомобілі громадян необхідно буде вперше перевірити у період з 01.11.2019 до 28.02.2021 року. Нові легкові автомобілі підлягатимуть перевіркам вперше через чотири роки після державної реєстрації, а далі – кожні два роки.

Як повідомлялося, 3 листопада в Україні анонсували відновлення обов’язкового техогляду легкових авто та мотоциклів.

Нагадаємо, з 14 серпня 2011 року скасований обов’язковий техогляд для легкових автомобілів.ДАІ відсторонена від контролю технічного стану транспорту, ці функції передані приватним суб’єктам господарювання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.