НОВИНИ

Сироїд відповіла на питання про вихід фракції «Самопоміч» із коаліції

Це питання обговорюють у фракції регулярно.

Фракція «Самопоміч» наразі не покидає парламентську коаліцію. Про це заявила віце-спікер і член фракції «Самопоміч» Оксана Сироїд після засідання фракції в середу ввечері.

«Насправді ці речі ми на фракції обговорюємо постійно, тому що люди ставлять ці питання. Люди часто запитують нас, чому ми залишаємося в коаліції, чому ми не хочемо виходити з коаліції і  тому це питання ми маємо регулярно. Те, що Єгор (Соболєв – ред.) Сьогодні озвучив, воно завжди актуально», – зазначила вона.

Сироїд зазначила, що засідання фракції «Самопоміч» в четвер буде присвячено зокрема цьому питанню також.

«Рівень можливості виходу з коаліції не підвищився і не понизився, він є таким, як і був, всі ті ж самі питання залишаються. Ми не хочемо виходу з коаліції, бо ми розуміємо, що це небезпека для держави в цілому і робимо все, щоб залишитися», – підкреслила віце-спікер.

«Наша фракція жива і є речі, які обурюють і обговорюються. Вони виникають час від часу і зараз просто вони виникають частіше, бо є принципові рішення і ми шукаємо згоди всередині коаліції, і , на жаль, дуже часто цієї згоди не знаходимо», – зазначила Сироід

На уточнення, чи залишається «Самопоміч» в коаліції, вона відповіла: «Так».

Як відомо, лідер фракції Олег Березюк заявив, що «Самопоміч» збирається обговорити в четвер питання про вихід з коаліції і перехід в опозицію.

У свою чергу нардеп від «Самопомочі» Єгор Соболєв пояснив, що причиною можливого виходу фракції з коаліції є відсутність належної співпраці всередині коаліції і співпраця пропрезидентської фракції БПП з Опозиційним блоком.

Як повідомлялося, у вересні "Самопоміч" назвала умови свого перебування у коаліції.

Нагадаємо, 1 вересня зі складу коаліції вийшла фракція «Радикальної партії».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.