НОВИНИ

"Антонов" оновить радіоелектронне обладнання літака Ан-26 "Фенікс", що працює в зоні АТО

Модернізація займе близько двох місяців.

Державне підприємство "Антонов" розпочало здійснювати модернізацію транспортного літака Ан-26 "Фенікс" вантажопідйомністю 5,5 тон, що перебуває на озброєнні ЗСУ та з 2014 року задіяний у забезпеченні антитерористичної операції. Про це повідомили в прес-службі підприємства.

Згідно з повідомленням, у рамках модернізації, яка займе близько двох місяців, буде оновлено радіоелектронне обладнання транспортника. Роботи з модернізації виконуються за рахунок власних коштів ДП "Антонов".

Читайте також: В авіаконцерні "Антонов" розповіли про спецвипробування в Африці для військового літака Ан-70

Повідомляється, що поставлений "на крило" спільними зусиллями фахівців ДП "Антонов" та українських волонтерів після дев'ятирічної перебування на землі, рік тому Ан-26 "Фенікс" в ході експлуатації в рамках забезпечення АТО налітав близько 300 годин, здійснивши близько 300 зльотів і посадок. Борт був задіяний у транспортуванні вантажів, від провіанту до озброєння, поранених, трагічного вантажу "200", проведенні ротації особового складу.

Нагадаємо, в червні цього року концерн завершив перший етап удосконалення транспортного Ан-26 для Міністерства оборони України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.