НОВИНИ

У Херсоні один із кандидатів відмовився від боротьби за крісло мера в другому турі

Згідно з новим законодавством, якщо один з кандидатів відмовляється від участі у другому турі виборів мера, його місце займає наступний у списку.

У Херсоні кандидат на посаду міського голови від партії "Наш край" Володимир Сальдо, який пройшов у другий тур, зняв свою кандидатуру, відмовившись від участі у виборах. Про це він заявив під час прес-конференції.

"Поточна виборча кампанія - це боротьба не за кращу ідею, а проти конкретної людини, проти мене. Те, що готують радикально налаштовані організації до другого туру, може привести до громадянського протистояння. Я не можу цього допустити. Саме з цієї причини я знімаю свою кандидатуру з другого туру виборів мера", - заявив Сальдо.

Згідно з новим законодавством, якщо один з кандидатів відмовляється від участі у другому турі виборів мера, його місце займає наступний у списку.

Читайте також: Облвиборчком Херсона повідомив остаточні результати виборів до міськради

Нагадаємо, в Херсоні в першому турі найбільшу кількість голосів набрав діючий міський голова, самовисуванець Володимир Миколаєнко - 24,81% (20 903) голосів. Сальдо зайняв друге місце, отримавши 16,88% (14 224) голосів, а кандидат від партії ВО "Батьківщина" Владислав Мангер посів третє місце з результатом 12,37% (10 418) голосів. Таким чином, після відмови Сальдо у другому турі за посаду міського голови будуть боротися Миколаєнко і Мангер.

Нагадаємо, у жовтні ЦВК розпустила міську виборчу комісію в Херсоні. Причиною стала відмова реєструвати висунутого партією "Наш край" Володимира Сальдо кандидатом у мери.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.