НОВИНИ

Порошенко підписав закон про службу іноземців у армії України

В АП спрогнозували, що до військових формувань України можуть уступити близько 1 тис. іноземців та осіб без громадянства.

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо проходження військової служби у Збройних Силах України іноземцями та особами без громадянства». Про це повідомили у прес-службі голови держави.

Закон передбачає надання іноземцям та особам без громадянства легальної можливості служби за контрактом у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

«Таким чином буде підвищено боєздатність ЗСУ та інших військових формувань, країна отримає кілька боєздатних, досвідчених та вмотивованих підрозділів рівня батальйону загальною кількістю до тисячі осіб», – спрогнозували у президента.

Також наголосили, що за рахунок іноземців, які увійдуть до лав Збройних Сил України та інших військових формувань, зменшиться потреба призову на військову службу під час мобілізації на особливий період громадян України.

Як повідомлялося, 6 жовтня Рада дозволила іноземцям служити в українській армії за контрактом. Іноземці не зможуть отримувати офіцерських звань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.