НОВИНИ

Шість підприємств-розробників представили Україну на великій міжнародній виставці озброєнь у Таїланді

Делегацію України на Defence&Security-2015 очолив міністр оборони Степан Полторак.

Шість українських розробників озброєння представляють Україну на виставці Defense&Security-2015 у Бангкоці в Таїланді. Про це повідомили у прес-службі Укроборонпрому.

Цього року на виставці у Таїланді свої розробки представлять шість українських підприємств: ДП НВК «Прогрес» – розробка і виробництво складних оптико-електронних приладів і гіроскопічних пристосувань, що використовуються в озброєнні (в комплексах високоточного артилерійського озброєння, голівках самонаведення ЗРК, ракет класу повітря-повітря і систем захисту літальних апаратів від ураження ракетами з тепловими головками самонаведення); ДП «ДККБ «Луч» – розробка та виробництво ракетного озброєння; ДП «Одеський авіаційний завод» – ремонт та модернізація літаків МіГ, а також авіаційних двигунів різних марок та їх агрегатів; ДП «НТК «Завод точної механіки» – виробництво автоматичного артилерійського озброєння, а також запасних частин і комплектуючих; ДП «КБ «Артилерійське озброєння» – дослідницькі, проектно-конструкторські, технологічні роботи, спрямовані на створення сучасних зразків артилерійського та стрілецького озброєння, боєприпасів, а також виробництво зброї та боєприпасів; ДП «Новатор» – виробництво бортового радіоелектронного, радіолокаційного, радіонавігаційного та іншого обладнання для авіаційної та аерокосмічної галузей.

Повідомляється, що делегацію України на виставці очолив міністр оборони Стапан Полторак, також у складі делегації голова Укроборонпрому Роман Романов та перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський.

«Головне завдання, яке поставив перед собою Укроборонпром в рамках цієї виставки – всебічно розширювати співпрацю насамперед з Королівством Таїланд – країною, у якій вже нині на озброєнні перебуває техніка українського виробництва. Крім того, заплановано велику кількість перемовин з представниками інших країн. На стенді Концерну буде представлено моделі високотехнологічної продукції провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України», – повідомили у прес-службі концерну озброєнь.

Як повідомлялося, наприкінці вересня відбулася вситавка «Зброя та безпека-2015» у Києві, на якій підприємства Укроборонпрому представили низку нових розробок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.