НОВИНИ

У МВС похвалилися підвищенням боєготовності батальйону "Північ"

Бійці здійснили піший марш-кидок, відпрацювали навички стрільби з різних видів зброї, тактико-технічну підготовку ведення бою, а також метання бойових гранат.

На Донеччині працівники Костянтинівського міськвідділу міліції , що увійшли до складу 1-го оперативного взводу батальйону міліції "Північ", провели тактико-спеціальні навчання з підвищення боєготовності. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Згідно з повідомленням, оперативні підрозділи міліції були створені за ініціативою начальника обласного главку В'ячеслава Аброськіна для своєчасного реагування на екстрені ситуації. Перший взвод підняли по тривозі й висунувся на заздалегідь обумовлені позиції.

Дивіться також: Бригадні навчання в оперативному командуванні «Південь»

Далі начальник міліції Костянтинівки Володимир Гончаров провів з особовим складом взводу тактико-спеціальні навчання з підвищення боєготовності.

Бійці «Півночі» здійснили піший марш-кидок довжиною 4 км до тренувального полігону, після чого відпрацювали навички стрільби з різних видів зброї, тактико-технічну підготовку ведення бою, а також метання бойових гранат РГД і РГН.

Дивіться також: Майбутні офіцери гартують свою майстерність на полігоні

По закінченні навчань керівництвом було проведено детальний аналіз дій особового складу взводу, в ході якого виявлено окремі недоліки і намічені строки їх усунення.