НОВИНИ

Конституційна комісія прийняла на розгляд петиції про скорочення кількості депутатів та позбавлення мандату за пропуски

Гройсман попросив членів комісії опрацювати їх і висловити свою позицію.

Конституційна комісія прийняла на розгляд петиції, які набрали необхідну кількість підписів на сайті президента України, про позбавлення мандата депутатів за три пропуски без поважної причини і скорочення кількості парламентаріїв. Про це повідомив на засіданні Конституційної комісії в п'ятницю її голова та голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

Він доручив членам комісії розглянути дві петиції, розміщені раніше на сайті президента.

"Ми отримали кілька петицій від президента України, які будуть вам роздані для опрацювання деяких питань. Петиція перша - про позбавлення депутатів за три пропуску", - сказав він, зазначивши, що ця петиція на сайті президента набрала необхідну кількість підписів. Гройсман попросив членів комісії опрацювати її і висловити свою позицію.

Крім того, він виніс на розгляд членів комісії петицію про скорочення кількості народних депутатів до 100 осіб, яка також набрала необхідну кількість підписів на сайті глави держави.

Нагадаємо, Порошенко відреагував на петицію про покарання депутатів за прогули, а петиція про зменшення кількості нардепів до 100 набрала необхідну кількість голосів, відповіді Порошенка поки що немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.