НОВИНИ

Денис Казанський: До влади на Донбасі знову прийшли вороги України

Після військової перемоги над проросійськими бандформуваннями патріоти залишилися на своїй землі фактично у статусі переможених, зазначає він.

Результати виборів на Донбасі виявилися невтішними – до влади в черговий раз прийшли не просто колишні члени Партії регіонів, а відкриті й послідовні вороги України. Про це у своєму матеріалі для «Тижня» пише Денис Казанський.

Так, у Добропіллі з великим відривом вибори мера виграв сепаратист Аксьонов, який займався організацією референдуму «ДНР» 11 травня 2014 року. У Дружківці виграв нинішній мер Гнатенко, який під прапором «ДНР» виступав на мітингах за підтримку терористів Стрєлкова. У Слов’янську, найімовірніше, у першому турі переможе Вадим Лях, який обіцяв на своїх рекламних бордах «Любити Слов’янськ, як Неля». У міські ради масово пройшли люди, які брали участь в антиукраїнських мітингах та блокували українську військову техніку.

Казанський зазначає, що змінилися тільки бренди, під якими представники старої влади пішли на вибори. Замість обридлої всім Партії регіонів у виборчих бюлетенях з’явилися «Наш край» та «Опозиційний блок». Ось тільки люди залишилися ті самі. І вони без труднощів знову виграли у своїх базових регіонах, залишивши опонентів із патріотичних політичних сил позаду.

«Парадоксально, але після військової перемоги над проросійськими бандформуваннями патріоти залишилися на своїй землі фактично у статусі переможених», - наголошує він.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.