НОВИНИ

В Одесі під час мітингів побилися прихильники двох кандидатів у мери

Бійку зупинили працівники міліції.

На мітингах в Одесі, які проходили біля будівлі окружного адміністративного суду, виникла бійка між прихильниками кандидата на пост мера Одеси Саші Боровика і його опонента - Геннадія Труханова.

Згідно з повідомленням, учасники мітингу на підтримку Боровика і їхні опоненти, які виступають за Труханова, уже залишили територію окружного адміністративного суду.

"Під завісу дійства один з учасників мітингу на підтримку Боровика, відомий активіст Сергій Гуцалюк підбіг до організатора мітингу за Труханова, який стояв біля мікрофона, став хапати його за одяг з криком: "Твоя банда двічі на мене робила замах!". Зав'язалася бійка, яку незабаром припинили працівники міліції - вони вивели Гуцалюка за оточення", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 28 жовтня в Одесі мітингували біля будівлі окружного адміністративного суду.

Читайте також: Міліція Одеси відкрила провадження через можливу фальсифікацію протоколів виборчими комісіями

Раніше в Одесі міська виборча комісія оголосила переможця на виборах мера. Ним став Труханов. Згідно з постановою, він набрав майже 139 тис. голосів виборців, що становить 52,9% від загального числа проголосували на виборах. Таким чином, Труханов виграв вибори в першому турі.

Після цього голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що вибори були нечесними і продемонстрував сфальсифіковані протоколи.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.