НОВИНИ

У КВУ заявили про використання адмінресурсу на виборах в Одесі

"Якщо оцінювати вибори в Одесі, то це була одна з досить брудних кампаній".

Чинний міський голова, а також кандидат на цьогорічних місцевих виборах в Одесі Геннадій Труханов застосовував адміністративні важелі під час кампанії. Про це заявив голова КВУ Олексій Кошель.

"Загалом, якщо оцінювати вибори в Одесі, то це була одна з досить брудних кампаній. Ми пам’ятаємо дивну міграцію виборців до Затоки, ми пам’ятаємо масові факти підкупу виборців, про які повідомлялося в засобах масової інформації, які фіксувалися спостерігачами", - розповів він.

"Це і прямий, і непрямий підкуп і, на превеликий жаль, в Одесі ми мали приклади використання адміністративного ресурсу з боку чинного міського голови і лідера виборчої кампанії Геннадія Труханова", - додав Кошель.

Читайте також: Міліція Одеси відкрила провадження через можливу фальсифікацію протоколів виборчими комісіями

Нагадаємо, раніше в Одесі міська виборча комісія оголосила переможця на виборах мера. Ним став Труханов. Згідно з постановою, він набрав майже 139 тис. голосів виборців, що становить 52,9% від загального числа проголосували на виборах. Таким чином, Труханов виграв вибори в першому турі.

Після цього голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив, що вибори були нечесними і продемонстрував сфальсифіковані протоколи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.