НОВИНИ

В Ізраїлі запрацює перше у світі «повітряне таксі»

Запуск призначено на кінець жовтня 2015 року.

Наприкінці жовтня у Тель-Авіві запустять перше у світі «повітряне таксі». Це вагончик, розрахований на 4 пасажирів, що рухається на висоті у 6-9 метрів над поверхнею землі.

За словами голови Skytran Джеррі Сандерса, «повітряне таксі» є гарною альтернативою громадському транспорту. «Повітряне таксі» простіше та дешевше у будуванні, аніж традиційний метрополітен», - заявив він.

Сандерс також повідомив, що вартість кожного вагончика складає приблизно $25-30 тисяч, а система SkyTran загалом коштує $8 млн за кілометр, на відміну від метро, кілометр прокладання якого оцінюють у суму від  $100 млн до $2 млрд.

Читайте також: Політ на електриці. Незабаром у повітря можуть здійнятися незвичні з вигляду літаки на електричних та гібридних двигунах

Проект розроблений американською компанією Skytran за підтримки ізраїльського концерну Israel Aerospace Industries (IAI), що займається створенням авіаційно-космічної техніки. Вагон рухається за допомогою електромагнітів. Швидкість руху «повітряного таксі» - 96 км/год.

Довжина першого треку складає 275 метров. Він розміщується у кампусі концерну Israel Aerospace Industries.

Компанія Skytran планує розпочати виробництво «повітряних таксі» у США.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.