НОВИНИ

У Польщі оголосили офіційні результати парламентських виборів

Як і очікувалося, перемагає "право і справедливість".

Державна виборча комісія Польщі у понеділок, 26 жовтня, оголосила офіційні результати парламентських виборів. Як заявив голова комісії Войцех Гермелінський, перемогу на виборах отримала націонал-консервативна партія "Право і справедливість", яка отримала 37,6 відсотка голосів виборців.

Ліберально-консервативна партія "Громадянська платформа", яка була при владі в Польщі протягом останніх восьми років, заручилася підтримкою лише 24 відсотків виборців. Крім того, до польського парламенту проходять: рух колишнього рок-музиканта Павла Кукіза (8,8 відсотка голосів), ліберальна партія "Сучасна" (7,6 відсотка) і Польська селянська партія (5,1 відсотка).

Про те, як розподіляться мандати в польському Сеймі, виборча комісія оголосить у вівторок. Однак, згідно з попередніми даними, у результаті розподілу місць представники "Права і справедливості" отримають абсолютну більшість у парламенті та зможуть самостійно сформувати уряд Польщі.

Нагадаємо, 25 жовтня у Польщі відбулися вибори до парламенту. Екзит-поли прогнозували партії "Право і справедливість" Ярослава Качинського 39,1% голосів виборців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.