НОВИНИ

Кіровоградська міськрада оголосила результати опитування щодо перейменування міста (інфографіка)

Далі ці результати міськрада спробує подати як пропозицію на розгляд Верховної Ради.

У Кіровоградській міськраді оголосили результати опитування щодо перейменування Кіровограда. Про це повідомили місцеві ЗМІ.

Згідно з текстом, в опитуванні взяли участь 45 863 осіб ( у місті мешкає близько 200 тисяч осіб). З них понад 35 тисяч проголосувало за Єлисаветград.

«Сьогодні з 8.00 до 17.00 біля усіх виборчих дільниць працювали наші групи опитування громадян щодо перейменування міста. Після виходу з дільниці людей, які проголосували, їм пропонували проголосувати за зміну назви міста. Голосували люди за паспортом, тобто за місцем реєстрації ї видавався бюлетень, де представлено 7 назв, люди робили свою помітку і кидали його у скриньки. О 17.00 ми робочі групи привезли до міськвиконкому, щоб люди не рахували абияк, тому що багато людей у нас працювали на вулиці. Потім в приміщенні міськради і під контролем заповнювали протоколи», –  розповів про процес опитування заступник Кіровоградського міського голови Сергій Колодяжний.

У свою чергу чиновник переконує, порушень, про які говорять у соцмережах і зазняли на відео, йому бачити не довелось.

«Я об’їхав 57 місць і жодної такої ситуації не бачив. Мої колеги теж. На мою думку, ці результати відображають думку людей», – переконує Колодяжний.

Далі результати опитування міськрада спробує подати як пропозицію на розгляд Верховної Ради.

Дивіться також: З'явилася інтерактивна карта міст і сіл, які декомунізують у 2015 році

Нагадаємо, в квітні 2015 року Верховна Рада України ухвалила закон про засудження комуністичного й нацистського тоталітарних режимів, у травні його підписав президент Петро Порошенко. За законом, зокрема, перейменуванню підлягають обласні центри Кіровоград та Дніпропетровськ.

 

Gre4ka

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.