НОВИНИ

У Москві суд стягнув із Навального 16 млн рублів

Опозиціонер назвав цей позов політичним та пов'язує його з виборчою кампанією, яку його партія проводила влітку у Новосибірську.

Через два роки після вироку по справі "Кировлєса" з опозиціонера Алєксєя Навального суд вирішув стягнути компенсацію.

Нікулинський суд Москви стягнув з Навального та ще двох відповідачів 16 млн рублів, або ж близько $246 тисяч на користь компанії "Кировлес". Окрім Навального по справі проходили Петро Офіцеров та В'ячеслав Опалєв. Усі троє у 2013 році були визнані винними у викраденні коштів "Кировлєса".

Сам Навальний назвав цей позов політичним та пов'язує його з виборчою кампанією, яку його партія проводила влітку у Новосибірську. Він нагадав, що два роки тому в компанії не виникало бажання стягнути кошти за заподіяну шкоду.

По справі "Кировлєса" Навальний та Офіцеров отримали реальні строки, та пізніше їм замінили покарання на умовне. Опалєв пішов на угоду зі слідством і отримав умовно чотири роки.

Нагадаємо, Навальний також має виплатити 4,5 млн рублів (майже $70 тис.) по так званій справі "Ів Роше". Він вже заплатив 3 млн та попросив відтермінувати виплати. Суд, натомість, зобов'язав його погасити борг у прискореному порядку – за два місяці. До нього додому вже приходили судові пристави для опису майна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.