НОВИНИ

Білорусь запропонувала Росії "ефективнішу" заміну авіаційній базі

За словами міністра, було б доцільніше розмістити в республіці "засоби ураження".

Розміщувати російську авіабазу на території Білорусі зараз немає сенсу. Про це заявив в ефірі білоруського загальнонаціонального телебачення міністр оборони країни Андрій Равков.

"Який сенс розміщувати авіаційну базу на території Білорусії? Поки сенсу немає ", - заявив він.

За словами міністра, було б доцільніше розмістити в республіці "засоби ураження".

"Наші сусіди, особливо новообраний президент Польщі, просять НАТО, і вони погодилися, розмістити чотири бази різного призначення, в тому числі і авіаційного, в безпосередній близькості від кордону Білорусі. І відповідь проста: так може, ми візьмемо якісь засоби ураження, які можуть своєчасно в потрібному місці уразити ці об'єкти? Це буде набагато ефективніше, ніж авіаційна база", - сказав Равков.

Міністр додав, що консультації щодо умов розміщення в Білорусі російської авіабази завершені. Остаточне рішення президент республіки Олександр Лукашенко ще не прийняв.

Нагадаємо, у вересні Путін розпорядився підписати угоду між РФ і Республікою Білорусь щодо російської авіаційної бази на території Білорусі.

4 жовтня у Мінську на площі Свободи 4 жовтня відбулася акція протесту у зв'язку з планом побудувати на території Білорусі нову військову авіабазу Росії. 

Крім того, 21 жовтня у Росії заявили про створення єдиної військової організації з Білоруссю.

ont.by

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.