НОВИНИ

У Маріуполі міліція перевіряє заяви про тиск на членів міської виборчої комісії

Правоохоронці допитують членів комісії.

У Маріуполі правоохоронці розпочали перевірку заяви одного із кандидатів на посаду міського голови про тиск на членів міської виборчої комісії. Про це повідомив начальник управління МВС України в Донецькій області В’ячеслав Аброськін.

«Працівники міліції внесли вказану інформацію до журналу єдиного обліку заяв та повідомлень та інших подій Іллічівського РВ Маріупольського міськуправління міліції й розпочали її перевірку. На даний час працівниками міліції вже опитані двоє членів комісії, про яких йшла мова у заяві кандидата. Обидва заперечили озвучену інформацію та запевнили, що жодного прояву впливу, або тиску у відношенні них не було», - розповів Аброськін, запевнивши, що перевірка триває.

Як повідомлялося, в ніч на 19 жовтня невідомі обстріляли з гранатомету багатоповерхівку. Постраждалих і загиблих в результаті обстрілу немає, пошкоджено фасад будинку.

У зв'язку з цим, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський заявив, що вибори в місті можуть скасувати.

Однак згодом він заявив, що не бачить законних підстав для звернення в ЦВК з пропозицією про скасування виборів у Маріуполі.

Нагадаємо, раніше Жебрівський запропонував перенести вибори на Донбасі на 2017 рік.