НОВИНИ

До парламенту Канади пройшли понад 10 вихідців з України

Кандидати потрапили до парламенту у списках Ліберальної партії на чолі з новообраним прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

До канадського парламенту пройшли більш ніж 10 кандидатів-лібералів українського походження, які балотувались на виборчих округах з найбільшим представництвом української діаспори. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Кандидати потрапили до парламенту у списках Ліберальної партії на чолі з новообраним прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо.

Ліберали у Канаді неодноразово говорили про необхідність розширення санкцій проти Росії.

Як стверджує один з депутатів Христя Фріланд, до списку осіб, на яких поширюється дія санкцій, потрібно долучити низку російських олігархів, які вже потрапили під санкції у США.

За словами одного з членів партії Борис Вжесневського, Трюдо привселюдно заявив, що в разі перемоги він ініціюватиме на міжнародному рівні виключення Росії з міжбанкової системи SWIFT.

Крім того, виконавчий директор Конгресу українців Канади Тарас Залуський заявив, що «Трюдо підтримує ідею посилення допомоги Україні у сфері боротьби з корупцією, впровадження економічних реформ. Було б добре, аби Трюдо найближчим часом здійснив робочий візит до України для того, щоб показати свою підтримку».

Раніше Канада пропонувала Україні грошову допомогу у 10 млн доларів для протидії російській пропаганді. 

Нагадаємо, що на парламентських виборах у Канаді перемогла опозиційна партія.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.