НОВИНИ

Адвокат екс-ректора Мельника спростував інформацію про зняття арешту з його підзахисного

Він послався на рішення Печерського суду від 1 жовтня.

Печерський райсуд продовжив термін дії домшнього арешту екс-ректора Податкової академії петра Мельника до 1 грудня 2015 року. Про це з посиланням на рішення Печерського суду від 1 жовтня повідомив адвокат підозрюваного Ігор Черезов.

«Клопотання прокурора другого відділу процесуального керівництва досудовим розслідуванням та підтримання державного обвинувачення Генеральної прокуратури України Казмиренка В.М. про продовження домашнього арешту – задовольнити частково. Продовжити термін застосування щодо підозрюваного Мельника Петра Володимировича, 18 червня 1957 народження, запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, заборонивши йому в період з 22:00 годин до 6:00 залишати місце свого проживання, а саме будинок №18 по вулиці Лісова в селі Дмитрівка Києво-Святошинського району Київської області, до шести місяців, а саме до 01.12.2015», – йдеться у постанові суду.

Раніше у ЗМІ з посиланням на постанову суду від 9 жовтня повідомили про зняття з Мельника запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Видання "Перша інстанція", на якому вперше оприлюднили відповідну інформацію також спростувало її.

Тиждень.ua приносить читачам вибачення за розповсюдження недостовірної інформації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.