НОВИНИ

Студенти нагодували Табачника дешевим овочем Азарова?

1 вересня студенти Львова та Києва годували перед облдержадміністраціями капустою цапа, який символізував міністра освіти та науки Дмитра Табачника

1 вересня студенти Львова та Києва годували перед облдержадміністраціями капустою цапа, який символізував міністра освіти та науки Дмитра Табачника.

Учасники акції у День знань одягли на цапа білу сорочку та краватку, піджак і приладнали до голови окуляри.

«Символічного» Табачника годували капустою і таким чином показували, «хто насправді керує Міністерством освіти та науки (МОН).

Студенти загадали всі «гріхи» міністра. Зокрема, повернення до 11-річної форми навчання в школах, запровадження електронного студентського квитка, скасування держіспиту з української мови і провал вступної кампанії.

За словами студентів, у Міністерстві освіти і науки України «сидять такі ж вперті цапи, а рівень їх освіти такий самий, як і в тварини», яку годували учасники акції. Овоч символізував корупційну любов міністра до «капусти».

«Ми маємо надію, що це буде останній семестр міністра Табачника. Освіта – це наша святиня. Тому така людина, як Табачник, не може бути міністром, тому що він нищить усе українське», – заявив учасник акції Роман Тузяк.

Таку ж акцію хотіли провести і студенти Одеси, проте міська влада заборонила її проведення.

Нагадаємо, що в листопаді 2007-го, будучи першим віце-прем’єр-міністром, Микола Азаров у той час, коли ціни на продукти підвищувалися, акцентував увагу на здешевленні «стратегічно» важливого овоча - капусти.

«Ніхто з вас не написав і не сказав, що, виявляється, на капусту у жовтні на 20% знизилися ціни… Смішно? А мені здається, не дуже. Капуста в раціоні наших громадян займає дуже серйозну позицію», - сказав тоді Азаров.

Таким чином студенти підказали Азарову, для кого капуста – головний овоч.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги