НОВИНИ

Могильов відмовився конвоювати Азарова на уроки української мови?

Глава МВС Анатолій Могильов відмовляється вивчати українську мову разом з прем’єром Миколою Азаровим, бо вважає, «що вона недосконала»

Глава МВС Анатолій Могильов відмовляється вивчати українську мову разом з прем’єром Миколою Азаровим, бо вважає, «що вона недосконала».

Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов переконаний, що ще недосконало оволодів українською мовою, виконуючи доручення Президента у двохмісячний термін вивчити її, але вважає, що це не є головним у роботі міліції.

Про це він заявив сьогодні журналістам у Києві.

«Я вже казав про те, що я вивчав українську мову у школі, тому якась база у мене була. Все оточення спілкувалося українською мовою, всі наради проводимо українською мовою. Я, звичайно, вважаю, що вона недосконала... Я вважаю, що це не саме основне у роботі міліції – знання мови. Це однозначно», - сказав Могильов.

На запитання, яку книгу він читав українською мовою, міністр відповів: «Я вивчав слова, окремі слова, набирав словарний запас українських слів».

Така відверті слова міністра щодо недосконалості української мови, ще раз демонструє не лише його, «високий» інтелектуальний рівень, а й взагалі дають зрозуміти про реальну політику уряду в царині української культури.

Нагадаємо, 1 вересня прем’єр-міністр України Микола Азаров, відповідаючи на запитання, чи впорався міністр внутрішніх справ із завданням президента Віктора Януковича вивчити українську мову, пообіцяв вивчати її разом з Анатолієм Могильовим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги