НОВИНИ

«Клофелін» зніматимуть в Україні у форматі 3D

Чеський кінопродюсер Віктор Вільгельм разом з українським режисером Валерієм Ямбурськимрозпочинають в Україні зйомки фільму в тривимірному форматі

Чеський кінопродюсер Віктор Вільгельм разом з українським режисером Валерієм Ямбурськимрозпочинають в Україні зйомки фільму в тривимірному форматі.

Як розповів Віктор Вільгельм, у вересні в Україні розпочнуться зйомки фільму у 3Dформаті: «Робоча назва фільму «Клофелін». Це український фільм - романтична комедія, трохи божевільна історія. Для багатьох навіть неймовірна, але коли я прочитав синопсис – мені дуже сподобалось», каже продюсер з Чехії.

 «Клофелін» - історія двох молодих людей, які різними шляхами опиняються посередині Чорного моря на яхті, якою не вміють керувати. І між ними починаються всілякі сварки, не тільки між ними, але й з яхтою, бо з нею теж треба якось розібратися, щоб повернутися. Коли у них все ладнається, виявляється, що у дівчини не зовсім чисте минуле, і що вона знов намагається повернутися в море, щоб піти від своїх проблем». Вільгельм вважає, що глядачу має сподобатись бути максимально включеним у події на екрані, тому використання прогресивного формату 3D лише стане додатковою привабливою родзинкою для стрічки.

Працюватиме над фільмом одеський режисер Валерій Ямбурський. Продюсер каже, що тематика моря режисерові дуже близька. Цього молодого режисера вважають перспективним кінематографістом. За його плечима корткометражна робота «Приблуда» та фільм «День переможених» за мотивами роману Володимира Яворівського «Криза». Останню стрічку навіть презентували на Каннському кіноярмарку. Над «Днем переможених» Ямбурський працював і як сценарист. Попередня ж робота продюсера Віктора Вільгельма – чесько-українська стрічка, історична драма «Англійська полуниця», яку демонстрували на одному з українських регіональних кінофестивалів.

За словами режисера, на його погляд романтичних комедій фільмують небагато: «Особливо сучасних, цікавих для молоді, яка зараз найбільше відвідує кінотеатри. Саме тому я і хотів би зняти такий фільм – динамічний, інтригуючий, веселий. Справжню романтичну комедію, деякі ситуації в якій балансують на рівні фарсу».

Зйомки планують провести у вересні в Одесі та Криму. Чому вирішили знімати у 3D, Віктор Вільгельм пояснює так: «З цим прийшов Валерій. Він бачив «Аватар», і сказав, що це – дуже цікава штука. Зовсім інше враження. Я кажу: «Валерію, навіщо нам це треба? Ми в цьому не розбираємося. Навряд в цій країні нам хтось зможе допомогти з цим. І це будуть тільки проблеми, а я цього не хочу». Ми це обговорювали із телеканалом, який теж цікавився тим, щоб увійти в склад продюсерів, і їм теж це не потрібно, тому що телеканал ще довго не зможе показати кіно в 3D».Втім, бажання зробити щось незвичне таки надихнуло команду, яка працює тепер над романтичною комедією у 3D форматі.

Цікаво, що ще один український кінопроект претендуватиме на звання першої стрічки у такому форматі в Україні. Зйомки у серпні вже проходили у Києві. Над сатиричною комедією в 3D-форматі під назвою «Ржевський проти Наполеона» працює «Студія Квартал 95» спільно з Leopolis, режисер Марюс Вайсберг. Цей колектив вже працював над російськими фільмами «Любов у великому місті 1,2», «Гітлер, капут!». В головних ролях мають зіграти керівник «Вечірнього кварталу» Володимир Зеленський і російська актриса Світлана Ходченкова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Теги