НОВИНИ

Андрюс Кубілюс: Українська влада не має стратегічної комунікації у питанні реформ

Колишній прем’єр Литви вважає, що, коли можновладці не можуть пояснити, чого хочуть досягти, дуже складно розповісти, що вже зроблено, а відтак суспільство говорить, що нічого не відбувається, реформ немає, і розчаровується.

Колишній прем’єр Литви, а нині депутат Сейму Андрюс Кубілюс вважає, що в Україні є чималий прогрес у питанні реформ, проте влада не має так званої стратегічної комунікації, що негативно позначається на сприйнятті суспільством певних досягнень. Про це він розповів в інтерв’ю «Тижню».

«Що стосується реформ, то я бачу чималий прогрес, хоча, звісно, реалізовано поки що аж ніяк не все. Але немає так званої стратегічної комунікації. Тобто незрозуміло, які влада ставить перед собою пріоритети і як намагається їх реалізувати. Це обертається проблемами у співпраці з парламентом, а також у підтримці адекватних відносин із суспільством. Адже, коли можновладці не можуть пояснити, чого хочуть досягти, дуже складно розповісти, що вже зроблено, а відтак суспільство говорить, що нічого не відбувається, реформ немає, і розчаровується», - розповів він.

За словами Кубілюса, його досвід свідчить, що така ситуація нормальна і навіть неминуча.

«У нас було так само в 1990-х, і українці та друзі України не повинні засмучуватися через це. Коли в мене просять якихось порад, я кажу, що можу лише поділитися нашою історією того, як великі очікування змінювалися розчаруванням, оскільки за один день дива не сталося. Коли я спілкуюся із простими людьми тут (цього літа я тиждень подорожував Західною Україною), то впізнаю в них литовців 1990-х. Абсолютно ідентичні емоції», - зазначив литовський політик.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.