НОВИНИ

На Чернігівщині на хабарі затримали заступника декана вишу

До правоохоронців надійшла оперативна інформація, що один з керівників вишу Чернігівської області системно займається вимаганням грошей зі студентів-заочників.

На Чернігівщині працівники управління протидії злочинам у сфері економіки управління затримали при одержанні неправомірної вигоди заступника декана заочного відділення одного з вищих навчальних закладів. Про це повідомляє прес-служба управління Міністерства внутрішніх справ України в Чернігівській області.

Так, до правоохоронців надійшла оперативна інформація, що один з керівників вишу Чернігівської області системно займається вимаганням грошей зі студентів-заочників.

Читайте також: Президент відповів на петицію про посилення покарання за хабарництво

"Саме під час одержання чергової суми неправомірної вигоди у розмірі 1,5 тис. грн чиновник був затриманий правоохоронцями. Гроші від студентки заочної форми навчання призначалися за сприяння у позитивному вирішенні питання щодо здачі екзаменаційної сесії", - йдеться в повідомленні.

Предмет злочину вилучили. Працівники міліції перевіряють причетність заступника декана до інших аналогічних злочинів.

За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою). Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна і з спеціальною конфіскацією. Ведеться досудове розслідування.

Раніше повідомлялося, що на Донеччині на хабарі впіймали двох працівників СБУ.