НОВИНИ

СБУ опублікувала аудіозапис розмови диверсантів, які планували вибух у військкоматі

Діяльністю групи керували російські спецслужби через українця Олексія Селіванова, який з 2014 року переховується в Росії.

Служба безпеки України опублікувала аудіозапис розмови зловмисників, які планували підірвати військкомат у Києві на День захисника України.

Повідомляється, що теракт у Києві кілька місяців готувала злочинна група, яка діяла під прикриттям проросійської козацької організації. Діяльністю групи керували російські спецслужби через українця Олексія Селіванова, який з 2014 року переховується в Росії.

Диверсанти намагалися перешкодити мобілізації в столиці, тому об'єктом теракту вибрали один з військкоматів. Зловмисники хотіли повністю знищити два кабінети комісаріату, де зберігалися особові справи призовників.

Зловмисники виготовили вибухівку, яка містила півкілограма тротилу, будівлю планували підірвати з допомогою радіокерованого пристрою. Крім того, диверсанти збиралися влаштувати ще й пожежу.

У квартирах терористів було вилучено холодну і вогнепальну зброю, елементи для виготовлення вибухівки, спеціальне військове спорядження, а також схеми і плани здійснення терактів. Затримані зізналися в підготовці до вчинення теракту.

Нагадаємо, 9 жовтня у Києві затримали шістьох осіб, які планували підрив військкомату до Дня захисника вітчизни України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.