НОВИНИ

Ще один нардеп залишив фракцію БПП

З її складу вийшов Богдан Матківський.

Депутат від БПП Богдан Матківський вийшов зі складу фракції цієї політсили. Про це на засіданні Ради у середу заявила віце-спікер Оксана Сироїд.

"Повідомляю про вихід народного депутата Матківського Богдана Мироновича зі складу депутатської фракції "Блок Петра Порошенка", – сказала вона.

Мажоритарник Матківський був обраний по 121 виборчому округу на Львівщині. До цього воював в АТО.

Він став 17-м депутатом, який вийшов з БПП з моменту утворення фракції після виборів минулої осені.

Нагадаємо, 17 липня, фракцію БПП залишив і Дмитро Добродомов. Своє рішення народний депутат аргументував небажанням парламентарів виконувати важливі пункти коаліційної угоди.

31 серпня заяву про вихід із фракції БПП подав народний депутат України, член політради партії «ГР «Народний контроль» Олег Мусій. Він, зокрема, зазначив, що його до такого рішення спонукало голосування народних депутатів 31серпня за запропоновані зміни до Конституції.

9 вересня народний депутат України, член політради партії «Громадський рух «Народний контроль» Богдан Матківський заявив про намір вийти із парламентської фракції «Блок Петра Порошенка».

14 вересня Олександр Шевченко вийшов із фракції "Блок Петра Порошенка".

Відтак, п`ятеро народних депутатів України об`єдналися у Верховній Раді у нове міжфракційне об`єднання «Народний контроль». Відповідну заяву було подано 2 вересня до Секретаріату Верховної Ради України. До нового об`єднання увійшли парламентарі Дмитро Добродомов, Олег Мусій, Богдан Матківський, Андрій Антонищак та Євген Рибчинський.