НОВИНИ

На Волині бійця Нацгвардії не пустили до ресторану, бо був у військовій формі

Ніякі прохання і переконання не подіяли на працівників закладу.

У Луцьку до ресторану не пустили бійця Національної гвардії України, пояснивши це тим, що чоловік був у військовій формі. Про це повідоми народний депутат Михайло Гаврилюк у Facebook.

«Недавно разом зі своїм побратимом добровольцем Нацгвардії, який зараз у відпустці, проїжджали Луцьк в службових справах (їздили знімати на відео незаконний браконьєрський видобуток гравію у Чернівцях, про що окремо напишу). У пошуках місця, де можна пообідати, натрапили на ресторан «Мелодія». Коли ми хотіли зайти всередину, мого товариша не пустили через те, що він у військовій формі! Йому запропонували залишитися за столиком на вулиці. Хочу наголосити, що мій товариш був тверезий, нормально поводився, на формі були нашивки Нацгвардії. Ніякі прохання і переконання не подіяли на працівників ресторану, бо у них, бачте, такий «дрес контроль», - розповів Гарилюк.

«То у мене питання: що на Волині робить цей осередок сепаратизму?! В Україні триває війна, військові захищають нас від російських окупантів, а ми відмовляємо їм у відвідуванні закладу харчування? Я на Сході такої кричущої несправедливості не бачив, там військових поважають», - наголосив депутат.

Він також звернувся до місцевих можновладців, вимагаючи розібратися в ситуації.

«Усім свідомим лучанам пропоную ігнорувати цей заклад, поки там діють такі безглузді правила», - підсумував Гаврилюк.

Ще один ресторан – в чорний список!Недавно разом зі своїм побратимом добровольцем Нацгвардії, який зараз у відпустці, п...

Posted by Mihaylo Gavrilyuk on 8 жовтня 2015 р.

Нагадаємо, в серпні в Одесі водій маршрутного таксі відмовився перевозити учасника бойових дій і організував напад на пасажирів, що захистили його права. 

Крім того, у Києві водій маршрутки відмовився перевозити учасника бойових дій Віталія Шевченка і провів його на вихід.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.