НОВИНИ

Бойовики на Донбасі симулювали відведення бронетехніки – ІО

Частину техніки зберегли на замаскованих позиціях, а спостерігачів ОБСЄ пускають не скрізь.

Терористи замаскували чатину нібито відведеної техніки на спеціальних позиціях неподалік Луганська та Алчевська. Про це заявив координатор групи «Інформаційний опір» (ІО), нардеп Дмитро Тимчук на сторінці у мережі Facebook.

«Російсько-терористичні війська протягом доби продемонстрували відведення 12 танків на Луганському напрямку. Всього «відведено» близько 40 одиниць бронетанкової техніки на ділянці від н.п. Сміле до н.п. Жолобок. Частина цієї техніки укрита в боксах і гаражах північніше міст Луганськ і Алчевськ», – зазначив Тимчук.

За його словами, наразі пошук позицій для маскування триває також у «ДНР», де озброєння мають відвести згодом.

«У районі н.п. Макіївка тилові служби російсько-терористичних військ продовжують пошук прихованих місць для розміщення і маскування техніки», – додали в ІО.

«У район н.п. Павлопіль, Чермалик бойовики дрібними партіями перекидають бронетехніку. За добу таким чином переміщено близько 10 одиниць танків Т-64 і БМП-2», – зауважили в повідомленні.

Окрім того, за повідомленням ІО, спостерігачів ОБСЄ допускають далеко не до всіх місць розташування бронетехніки, мотивуючи це «безпекою спостерігачів».

«Ватажки «ЛНР» доручили «комендатурі ЛНР» забезпечити допуск членів моніторингової місії ОБСЄ до стратегічно важливих об'єктів регіону, які повинні прконтролювати міжнародні спостерігачі (склади озброєння, місця дислокації підрозділів російсько-терористичних військ тощо). Одночасно «комендатурі ЛНР» вказано організувати постійний супровід представників СММ ОБСЄ під виглядом «охорони», із завданням обмеження їх пересувань під приводом «забезпечення безпеки», а також припинення спроб спілкування на об'єктах з персоналом і бойовиками, з якими не було проведено попередній інструктаж», – додали у тексті.

Як повідомлялося, протягом 8 та 9 жовтня ОБСЄ перевірить відведення танків на Донбасі.

Нагадаємо, бойовики повністю дотримувалися перемир’я, тому 5 жовтня розпочався перший етап відведення озброєнь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.