НОВИНИ

Документальний фільм про Євромайдан здобув гран-прі на кінофестивалі в Нюрнберзі

Фільм про події в Україні вперше був показаний в травні 2014 на Міжнародному кінофестивалі в Каннах.

Документальний фільм «Майдан» завоював головну нагороду 9-го Міжнародного фестивалю фільмів про права людини в Нюрнберзі. Про це йдеться на офіційному сайті фестивалю.

Режисер картини Сергій Лозниця отримав гран-прі у вівторок, 6 жовтня, разом з грошовою премією у розмірі 2500 євро.

В основу фільму лягли кадри документальних зйомок на Майдані Незалежності, що став центром масових виступів проти політики президента Віктора Януковича.

«Кінострічка показує революційні події в Києві в спокійних крупних планах без коментарів, заяв чи оціночних суджень – кадри з розгорнутими прапорами, палаючими барикадами і беззбройними людьми говорять самі за себе», – йдеться в обґрунтуванні журі.

Фільм про події в Україні вперше був показаний в травні 2014 на Міжнародному кінофестивалі в Каннах. Його автор, режисер Лозниця, що народився в Білорусі і виріс в Україні, з 2001 року живе і працює в Німеччині.

Як повідомлялося, документальний фільм "Зима у вогні", який розповідає про події Революції 2013-2014 років в Україні переміг на кінофестивалі у канадському Торонто. Крім цього, фільм про кримських татар отримав бронзу в Х'юстоні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.