НОВИНИ

Порошенко розповів, що чекає на Донбас після відміни незаконних виборів

За його словами, тепер там відкрився шлях до виборів за стандартами ОБСЄ.

Cкасування незаконних виборів на Донбасі відкриває шлях до виборів за українським законодавством, по стандартах ОБСЄ і без окупаційних військ. Про це заявив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, цей факт є прямим наслідком скоординованих дій України і партнерів на переговорах в Нью-Йорку і Парижі.

 

Прямі наслідки скоординованих дій України і наших партнерів на переговорах в Нью-Йорку і Парижі – незаконні вибори, які ...

Posted by Петро Порошенко on 6 жовтня 2015 р.

Як відомо, самопроголошена "влада" "ДНР" і "ЛНР" повідомила, що погодилася перенести на наступний рік місцеві вибори, висунувши вимогу до Києва виконати весь комплекс заходів Мінських угод від 12 лютого.

Українська сторона підкреслила, що для повернення в правове поле окремих районів Донецької та Луганської областей є необхідність скасування результатів виборів 2 листопада 2014 року, які не були визнані ані міжнародним співтовариством, ні Києвом, ні Москвою.

Як повідомлялося, раніше про вірогідне скасування «виборів» у бойовиків саме 6 жовтня заявив президент України Петро Порошенко з посиланням на президента РФ Владіміра Путіна.

Нагадаємо, Порошенко також назвав три умови проведення виборів на окупованому Донбасі.

Також сьогодні у Мінську в рамках Тристоронньої контактної групи мало розпочатися обговорення проведення виборів на Донбасі за українськими законами.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.