НОВИНИ

Соцопитування показало ставлення українців до конституційних змін щодо Донбасу

Понад половина українців або взагалі, або майже не чули про поправки до Конституції, які викликали сутички 31 серпня під Верховною Радою

Більшість українців чули про ухвалення у ВР змін до Конституції 31 серпня, однак майже нічого не знають і не хочуть знати про їхній зміст. Такі результати показало опитування, проведене Центром Разумкова у вересні.

Зокрема, опитування показало, що чули про внесення поправок – 66,5% опитаних, а третина – 33,1% взагалі не знають про це. В обговоренні поправок, хоч якось, узяли участь менше 2% громадян, а 62,3% не брали такої участь і не мають бажання це робити. Добре знайомі із запропонованими змінами – 4,4% громадян,а 51,5% майже або і зовсім нічого про них не знають. Повні результати відповідей у таблицях нижче:

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 12 по 19 вересня 2015 року. Було опитано 2008  респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95. Опитування  проводилося у рамках моніторингу  ставлення громадян до реформ в Україні.  Дослідження проведене за підтримки Уряду Швеції. 

Як повідомлялося, соціологи оприлюднили оновлений рейтинг кандидатів у президенти.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.