НОВИНИ

Дещиця розповів про подробиці "кавової спецоперації" проти кримського "міністра"

"Вони хотіли таким чином висловити свій протест, і це їм вдалося".

«Віце-прем'єра» Криму Дмитра Полонського, який обманом потрапив до Варшави, у фойє конференції ОБСЄ облили кавою студенти з Криму. Таким чином вони хотіли привернути увагу до несанкціонованого приїзду псевдопосадовця. Так прокоментував цю подію, яку російські ЗМІ вже охрестили "спецоперацією", посол України в Польщі Андрій Дещиця.

"Вони хотіли таким чином висловити свій протест, і це їм вдалося. І правильно вони це зробили", - зазначив Дещиця, наголосивши, що не має до цього жодного стосунку.

А коментуючи запис радника глави МВС Антона Геращенка у Facebook про те, що він змусив Полонського ще й заспівати відомий хіт харківських футбольних ультрас, Дещиця зауважив: "Сьогодні всесвітній день усмішки, тож давайте з цього посміємося".

Скандальный бывший Министр иностранных дел Украины Андрей Дещица, в своё время спевший на видео "Путин - х-ло", опять от...

Posted by Антон Геращенко on 1 жовтня 2015 р.

Читайте також: Виступ кримського "міністра" у Варшаві бойкотували майже 20 країн

Раніше окупаційна влада Криму повідомила, що «заступник голови Ради міністрів Республіки Крим - міністр внутрішньої політики, інформації і зв'язку РК» Дмитро Полонський бере участь у нараді ОБСЄ щодо розгляду виконання зобов'язань в галузі людського виміру, яка проходить у Варшаві.

Згодом речник МЗС Польщі Марчін Войчеховський заявив, що Польща не надавала візу представнику окупаційного уряду Криму Дмитру Полонському.

Тим часом, посол України в Польщі Андрій Дещиця пояснив, що «віце-прем’єр» Криму Полонський потрапив на конференцію ОБСЄ у Варшаві обманом, змінивши кілька літер у написанні свого прізвища англійською мовою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.