НОВИНИ

У Польщі підтвердили, що кримський "міністр" потрапив до Варшави обманом

"Дійсно, стався нещасний випадок - через зміну в прізвищі. Але це - виняток, що підтверджує правило", - сказав Схетина.

У Польщі назвали фатальною помилкою приїзд "віце-прем'єра" окупаційного уряду Криму Дмитра Полонського на конференцію ОБСЄ, що відбувалася у Варшаві. Відповідну заяву зробив міністр закордонних справ Польщі Гжегож Схетина, повідомляє Радіо Польща.

"Дійсно, стався нещасний випадок - через зміну в прізвищі. Але це - виняток, що підтверджує правило. Ми, наша прикордонна служба, дуже суворо дотримуємося всього списку санкцій", - сказав Схетина.

Раніше окупаційна влада Криму повідомила, що «заступник голови Ради міністрів Республіки Крим - міністр внутрішньої політики, інформації і зв'язку РК» Дмитро Полонський бере участь у нараді ОБСЄ щодо розгляду виконання зобов'язань в галузі людського виміру, яка проходить у Варшаві.

Згодом речник МЗС Польщі Марчін Войчеховський заявив, що Польща не надавала візу представнику окупаційного уряду Криму Дмитру Полонському.

Тим часом, посол України в Польщі Андрій Дещиця пояснив, що «віце-прем’єр» Криму Полонський потрапив на конференцію ОБСЄ у Варшаві обманом, змінивши кілька літер у написанні свого прізвища англійською мовою.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.