НОВИНИ

На крісло мера Києва претендують вже 20 кандидатів. Серед них – Дарт Вейдер

Останній термін реєстрації – 1 жовтня.

На посаду Київського міського голови претендують вже 20 кандидатів. Про це повідомили в Київській міській територіальній виборчій комісії.

На засіданні у вівторок Київський тервиборчком зареєстрував кандидатом у мери столиці Дарта Вейдера, висунутого політичною партією «Блок Дарта Вейдера».

Також кандидатами на посаду Київського міського голови зареєстровано народного депутата Наталію Новак, яку висунула партія «Громадянська позиція»; Любов Богаченко – від партії «Сильна Україна»; Василя Гацька – від партії «Демократичний альянс»; Павла Богомазова – від Української республіканської партії; Олександра Кондрашова від Партії місцевого самоврядування; Максима Мельничука –  від Аграрної партії України.

Читайте також: Нещаслива столиця

Раніше Київський тервиборчком зареєстрував 13 кандидатів у мери столиці, серед них – чинний Київський міський голова Віталій Кличко, екс-мер Олександр Омельченко, екс-заступник Дніпропетровської обласної державної адміністрації Геннадія Корбана позафракційний народний депутат Борислав Береза.

У середу в 24.00 годин завершується висування кандидатів у мери і депутати місцевих рад, останній термін реєстрації – 1 жовтня.

Нагадаємо, місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.