НОВИНИ

У Німеччині проти екс-глави Volkswagen відкрили провадження

Розслідування пов’язане із звинуваченнями в шахрайстві.

Прокуратура Німеччини почала кримінальне розслідування щодо колишнього виконавчого директора автоконцерну Volkswagen AG Мартіна Вінтеркорна. Про це повідомляє агентство Bloomberg.

Провадження відкрила прокуратура міста Брауншвейг, яке знаходится у Нижній Саксонії. Адміністрація цієї федеральної землі володіє 20% акцій Volkswagen. Розслідування пов’язане із звинуваченнями в шахрайстві під час продажів транспортних засобів та із маніпулюванням результатами випробувань щодо рівня шкідливих викидів. 

Як повідомлялося, Глава Volkswagen пішов у відставку у зв'язку зі скандалом через фальсифікацію даних екологічних тестів у США.

Нагадаємо, скандал розгорівся після того, як фахівці Агентства із захисту довкілля США (EPA) виявили, що на автомобілях Volkswagen з дизельними двигунами встановлювалося програмне забезпечення, що дозволяло обійти екологічні стандарти. Припускається, що компанія отримала обманним шляхом схвалення EPA на мотор, занизивши дані по рівню викиду екологічних речовин: насправді він перевищував встановлену норму майже у 40 разів. У концерні повідомили, що подібна програма була встановлена на 11 мільйонах автомобілях, проданих по всьому світу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.