НОВИНИ

На Донбасі стартував набір нових поліцейських

Сьогодні почали приймати заяви у Краматорську та Слов'янську.

У суботу, 26 вересня, у Краматорську Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк разом із Міністром МВС України Арсеном Аваковим дали старт набору до нової патрульної поліції Краматорська та Слов’янська. Про це повідомив Урядовий портал.

Арсеній Яценюк підкреслив, що завдання для нових поліцейських в Краматорську і Слов'янську будуть складніші, ніж в Києві, Харкові, Одесі та інших містах: «Лінія фронту надто близько. І тому виклики для поліцейських Краматорська і Слов'янська потребують додаткових знань, тренувань і уваги».

Створення нової патрульної поліції – це один із кроків, які змінюють країну, зазначив він: «Реформа поліції – це тільки один з елементів. Далі, звичайно, - суди, прокуратура, вся правоохоронна система. У тому числі - реформа соціального сектору, реформа бюджету. Це ті додаткові соціальні виплати, які Уряд уже зараз призначив: «Крок за кроком ми проводимо ці зміни».

Як повідомлялося, першим стартує відбір нових поліцейських у Слов'янську-Краматорську - 26 вересня, після цього у Сєверодонецьку-Лисичанську - 29 жовтня, а 5 листопада розпочнуть набирати поліцейських у Маріуполі.

За словами Авакова, під час набору до нової патрульної поліції в Донецькій та Луганській областях наявність бойової підготовки буде серед пріоритетних. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.