НОВИНИ

Порошенко відповів на електронну петицію про скасування застави для корупціонерів

Президент підтримав пропозицію.

Президент Петро Порошенко у відповіді на електронну петицію зазначив, що підтримує пропозицію про недопущення застосування до осіб, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні тяжких чи особливо тяжких корупційних злочинів, запобіжного заходу - застави. Відповідна електронна петиція № 22/000215-еп "Відміна грошової застави для корупціонерів" розміщена на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва президента України.

«Необхідно законодавчо запровадити обмеження щодо застосування застави до високопосадовців, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів. Саме тому одним із важливих завдань для парламенту є розгляд законопроектів із зазначеного питання та вироблення компромісу щодо законодавчих змін у частині обмеження застосування застави до корупціонерів», - зазначається у відповіді.

Читайте також: в АП розповіли, з якими питаннями найчастіше звертаються до Порошенка в електронних петиціях.

У зв’язку з цим Верховній Раді запропоновано за результатами всебічного обговорення прийняти Закон, який би врегулював питання щодо застосування запобіжних заходів до осіб, які підозрюються чи обвинувачуються у вчиненні корупційних злочинів.

Як повідомлялося,24 вересня президент відповів на три електронні петиції.

Нагадаємо, 24 липня Порошенко підписав закон про дозвіл українцям підписувати електронні петиції і відправляти звернення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.