НОВИНИ

Чубаров назвав перші результати продовольчої блокади Криму

Стало відомо, що очільник окупаційної влади Криму Аксьонов підписав документ про необхідність «призупинити поставки товарів кримських виробників на материкову Росію».

Перші п'ять днів громадянської блокади Криму вже дають перші результати - російські хури, які чекають на вантаж з України, повертаються через Керченську затоку порожніми. Про це повідомив народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

«Учора я отримав інформацію з Криму про те, що всі порожні хури, які прибули з Росії, не дочекавшись українських хур, роз'їхалися ні з чим. Це і є перші результати блокади», - заявив Чубаров.

Крім того, стало відомо, що буквально учора очільник окупаційної влади Криму Аксьонов підписав документ про необхідність «призупинити поставки товарів кримських виробників на материкову Росію».

Дивіться також: Стали відомі перші наслідки продовольчої блокади окупованого Криму – інфографіка

За словами нардепа, всім відомо, що такої кількості продукції на півострові не виробляється і під завуальованими «кримськими товарами», вивезення яких треба призупинити, маються на увазі саме продуктові вантажі з України.

Як вважає Чубаров, з метою вивезення української продукції в Росію в Криму було створено безліч фіктивних об'єктів господарської діяльності, які займалися нелегальним перекачуванням в Росію української продукції.

Мова йде про оборот з початку року 11-ти мільярдів доларів - це лише надводна частина айсберга, вважає голова Меджлісу.

«Я думаю, ніхто в нашій країні, у тому числі й вищі посадові особи..., не уявляв собі реальних масштабів цієї корупції», - заявив Чубаров.

Як повідомлялося, кримські татари і активісти 20 вересня о 12:00 розпочали акцію з "продовольчої блокади" Криму, яка полягає в недопущенні вантажного транспорту на півострів.

Активісти оприлюднили свої вимоги до окупантів.

Також наслідком продовольчої блокади Криму стало підвищення цін на деякі продукти харчування

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.