НОВИНИ

В "Аерофлоті" відреагували на заборону польотів російських авіакомпаній в Україну

Кажуть, що чекають на офіційне повідомлення від авіавлади України про скасування рейсів.

Авіакомпанія "Аерофлот - російські авіалінії" поки не отримувала офіційного повідомлення від авіаційне керівництво України про припинення польотів. Про це повідомили в "Аерофлоті".

"Згідно з міжнародними авіаційними правилами, заборонити польоти в країну може тільки авіаційне керівництво цієї держави. Щойно "Аерофлот" отримає офіційне повідомлення від авіавлади України про скасування рейсів, компанія сповістить про це своїх пасажирів і роз'яснить правила повернення грошових коштів за раніше придбані авіаквитки", - повідомили в компанії.

Нагадаємо, 25 вересня Кабінет міністрів України згідно з рішенням РНБО ухвалив рішення про заборону польотів в Україну російських авіаперевізників, у тому числі компаній "Аерофлот" і "Трансаеро".

Крім того, згідно з повідомленням прес-служби уряду, Київ також забороняє транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України, "якщо вони містять товари військового призначення, подвійного призначення або російську військову живу силу".

"Аерофлот" наразі літає до двох українських міст: Київ і Одесу. За розкладом з жовтня поточного року авіаперевізник повинен був почати польоти до Харкова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.