НОВИНИ

ЄС виділить понад мільярд євро на кредити для українських виробників

Програма повинна запрацювати вже в першому кварталі 2016 року.

ЄС розробив для України програму фінансової допомоги, згідно з якою Європейський банк реконструкції і розвитку та Європейський інвестиційний банк виділять понад мільярд євро кредиту, які через українські банки підуть на кредитування українських виробників. Про це заявив керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Беренд де Гроот.

Згідно з повідомленням, програма повинна запрацювати вже в першому кварталі 2016 року. Крім того, 95 млн євро виділить безпосередньо ЄС.

«Приблизний обсяг допомоги (від ЄБРР та ЄІБ - Ред) становитиме понад один мільярда євро, також йдеться про допомогу безпосередньо від ЄС на суму 95 млн євро», - наголосив де Гроот, зазначивши, що кошти виділять українським банкам для кредитування українських підприємств, що потребують допомоги в технічному переоснащенні виробництва згідно з експортними вимогами Євросоюзу.

Окрім того, керівник програм співробітництва Представництва ЄС в Україні підкреслив, що для отримання цих кредитів компанії повинні будуть представити бізнес-план, який перевірятимуть інвестори. Відсоткову ставку за кредитами де Гроот не уточнив, але зазначив, що кошти «видаватимуть на досить добрих умовах».

Нагадаємо, раніше Рада виконавчих директорів Світового банку затвердила напередодні надання Україні $500 млн кредиту для розвитку фінансового сектора.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.