НОВИНИ

«Свобода» висунула в мери Харкова екс-міністра Швайку

Він уже третій зареєстрований кандидат на посаду міського голови.

Народний депутат України від партії "Свобода", екс- міністр агарної політики Ігор Швайка подав документи для реєстрації кандидатом на посаду Харківського міського голови. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ВО "Свобода" у Харкові.

"25 вересня 2015 року Ігор Швайка прибув до Харківської Міської виборчої комісії з метою подачі документів для реєстрації кандидатом на посаду Харківського міського голови", - сказано в тексті.

«В процесі реєстрації з'ясувалося, що Ігор Швайка вже третій зареєстрований кандидат на посаду міського голови. Сьогодні ж відбудеться засідання Міської виборчої комісії, то вже до вечора має бути офіційна постанова про затвердження Ігоря Швайки кандидатом на посаду Харківського міського голови», – зазначають у прес-службі партії.

Як повідомлялося, 10 версня Печерський районний суд в Києві відпустив на поруки екс-міністра Ігоря Швайку, якого підозрюють у причетності до сутичок біля Верховної Ради.

Зазначимо, МВС підозрює в організації та участі у сутичках під ВР 31 серпня низку членів ВО «Свобода» та, викликало на допит лідера партії Олега Тягнибока.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.