НОВИНИ

Тристороння контактна група під час відеоконференції констатувала дотримання перемир'я на Донбасі

Учасники зустрічі обговорили поточну роботу всіх тематичних підгруп і прийняли рішення про наступні зустрічі підгруп і групи.

Тристороння контактна група під час скайп-переговорів констатувала, що в цілому режим перемир'я на сході України дотримується. Про це на своїй сторінці у Facebook написала прес-секретар представника України в контактній групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

«Завершилася скайп-зустріч Тристоронньої контактної групи з участю представників окремих районів Донецької та Луганської областей. Під час відеоконференції прозвучали доповіді українських та російських офіцерів із Спільного Центру з контролю і координації, - в цих повідомленнях йшлося про дотримання режиму припинення вогню. Слід зазначити, що в цілому цей режим на Донбасі дотримується», - йдеться в повідомленні.

Також учасники зустрічі обговорили поточну роботу всіх тематичних підгруп і прийняли рішення про наступні зустрічі підгруп і групи. Так, наступне засідання підгрупи з питань безпеки та політичних питань відбудеться 28 вересня в Мінську. Результати їх роботи обговорять наступного дня, 29 вересня, на засіданні тристоронньої контактної групи, яке також пройде в Мінську.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.