НОВИНИ

Під час зустрічі з Обамою Путін уникатиме розмов про Україну - The Washington Post

«На Заході довіра до Путіна залишається нульовою», - стверджують у статті

Зустріччю з президентом США Бараком Обамою, запланованою на 28 вересня у Нью-Йорку, та виступом в ООН російський лідер Владімір Путін намагатиметься довести, що він не є ізольованим міжнародною спільнотою. Про це пише американське видання The Washington Post.

У статті зазначають, що своїми діями у Сирії Путін намагається пом’якшити негативні для Росії наслідки «зухвалого гамбіту» в Україні. Під час візиту до США він наголошуватиме на необхідності подолання кризи на Близькому Сході та боротьбі з джихадистами. Разом з тим автор стверджує, що розрахунки російського лідера виявилися вдалими, адже Вашингтон таки погодився на зустріч, яка «була немислимою лише кілька тижнів тому».

«Хоча Білий дім заявив, що під час зустрічі з Путіним Обама зосередить увагу на Україні, а не Сирії, здається, що росіяни, принаймні, запустили процес», - йдеться у публікації.

Посилаючись на впливового західного дипломата в Москві, видання стверджує, що сирійська криза, а особливо збільшення потоку мігрантів, схиляють Захід до переговорів з Москвою.

«Він (Путін – Ред.) не той, хто потребує угоди. Час на його боці. Ми потребуємо угоди більше. Що б не трапилося в Сирії, ми знаємо, що він (Путін – Ред.), ймовірно, буде частиною цього», - заявив дипломат на умовах анонімності.

«У той же час, ми бачимо, що він (Путін – Ред.) намагається повністю відвести розмову від України», - додав він.

The Washington Post зазначає, що агресія РФ в Україні довела стосунки між Москвою та Вашингтоном до рівня «найгірших з часів закінчення холодної війни».

«І навіть якщо Путін може забезпечити зустрічі із західними лідерами, це не гарантує жодних результатів», - наголошують у статті.

«На Заході довіра до Путіна залишається нульовою,  - до того, що він робить, і того, що він говорить», - цитує видання Ендрю Вайса, віце-президента з досліджень Фонду Карнегі за міжнародний мир.

Нагадаємо, раніше у Білому домі заявили, що президент США Барак Обама вирішив припинити дворічну ізоляцію президента РФ Владіміра Путіна, зважаючи на численні запити Кремля щодо перемовин.  Обама зустрінеться із Путіним у Нью-Йорку 28 вересня.

Путін під час першого за вісім років приїзду в США виступить 28 вересня з трибуни ООН, як очікується, із закликом об'єднатися в боротьбі з «Ісламською державою» і проти загроз, що несуть екстремізм і тероризм.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.