НОВИНИ

Українські прикордонники затримали «футбольну команду» з Нігерії

Як з'ясувалося, цю «команду» ніхто на території України не чекав та будь-яких змагань на день прибуття групи не планувалось проводити.

Учора в аеропорту «Бориспіль» прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» затримали «футбольну команду» з Нігерії. Про це інформує прес-центр Державної прикордонної служби України.

«Під час перевірки документів виявилось, що рейсом «Стамбул-Київ», прибула спортивна команда із Нігерії у складі 12 осіб. Громадяни повідомили, що прилетіли в Україну на матч, який відбудеться у Закарпатській області», – йдеться у повідомленні.

«Однак у прикордонників виникла підозра щодо наданої пасажирами інформації. Як показала подальша перевірка  – недарма.  Цю «команду» ніхто на території України не чекав та будь-яких змагань на день прибуття групи не планувалось проводити. Крім того виявилось, що чоловіки не мали відповідного фінансового забезпечення для перебування в Україні.  Про дійсні наміри щодо слідування у західний регіон «команда» пояснити не змогла», – наголошують у ДПСУ. 

Усім «футболістам» прикордонники відмовили в пропуску через державний кордон, порушників буде повернуто зворотнім рейсом.

Як повідомлялося, українські прикордонники затримали іранського снайпера.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.